SERVISNÍ TECHNIK - PRAHA (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pohybujete se v oblasti elektrotechniky? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Chcete mít služební automobil i k soukromým účelům? Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Stabilní mezinárodní společnost, která se zabývá servisem a montáží hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ TECHNIK (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování velkých oprav
  • Cesty k zákazníkům
  • Servisní a revizní činnost na zařízeních
  • Odpovědnost za dodržování naplánovaných termínů
  • Komunikace se zákazníky a provozovateli zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Odpovědnost, komunikativnost, ochotu cestovat (Praha a okolí)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 1 týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.