STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jsou vaší předností výborné vyjednávací a komunikační schopnosti? Máte zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti? Hledáte uplatnění v okrese Ústí nad Orlicí? Hledat už nemusíte, tu správnou příležitost máte přímo před sebou!

Pracovní náplň

  • nákup komponentů pro výrobu
  • komunikace s dodavateli – uzavírání smluv
  • zajištění výhodných cenových podmínek
  • práce v systému K2

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru elektro – výhodou
  • znalost MS Office a ERP systému
  • praxi v nákupu či logistice
  • anglický jazyk – slovem i písmem

Co nabízíme?

  • mzdové bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • karierní růst + další vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.