REFERENT LOGISTIKY A PRODEJE s AJ Zdiby

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Chcete se stát součástí oddělení logistiky a expedice v nadnárodní výrobní společnosti? Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Využití anglického jazyka Vám nedělá problém? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Mezinárodní průmyslová výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: REFERENT LOGISTIKY s AJ Zdiby (26-36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • evidování požadavků od zákazníků
  • řešení objednávek a dodacích termínů
  • příprava dodacích listů a faktur
  • koordinování dopravy a komunikace s přepravci
  • úzká spolupráce s výrobou
  • jednání s tuzemskými i zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti logistiky výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní akce
  • pracovní doba od 7:00 - 15:30
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Zdiby (cca 10 min. od metra Kobylisy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.