SVÁŘEČ METODOU TIG

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Máte zkušenosti s svařováním metodou TIG a hledáte práci na jednosměnný provoz? Jste manuálně zručný a práce s nerezem Vám není cizí? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní strojírenská společnost zabývající se výrobou nerezových produktů hledá kolegu na pozici: SVÁŘEČ METODOU TIG (25 - 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování komponentů dle technické dokumentace
  • Kontrola produktů pomocí měřidel (metr/posuvné měřítko)
  • Broušení nerezových produktů
  • Vizuální kontrola a úprava produktů

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání na úrovni SOU/SŠ
  • Zkušenosti se svařováním metodou TIG
  • Zkušenosti s měřidly - výhodou
  • Zkušenosti s broušením - výhodou
  • Samostatnost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Práci na jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu: okolí Praha - Ďáblice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.