VEDOUCÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na farmacii, příp. chemii? Získali jste praxi ve farmacii v oblasti kvality a nyní hledáte nové pracovní uplatnění? Dobře se orientujete v požadavcích na SVP, CAPA a FDA? Jste spolehliví, organizačně schopní a máte týmového ducha? Angličtina je pro Vás běžným komunikačním jazykem? V tom případě na nic nečekejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní společnost se zaměřením na provádění analýz hledá posilu na pozici: VEDOUCÍ KVALITY (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení laboratoře zabývající se analýzami pro oblast farmacie
  • zajištění oblasti kvality v laboratoři, dohled na dodržování platné legislativy
  • vedení dokumentace dle správné dokumentační praxe
  • zajištění klientských, dodavatelských a interních auditů
  • komunikace s příslušnými státními inspekčními orgány (SÚKL, FDA)
  • vedení související dokumentace, šetření odchylek

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie/chemie
  • praxi v oblasti kvality ve farmacii, dobrou znalost GMP
  • aktivní komunikativní znalost angličtiny včetně odborné terminologie
  • přehled o platné legislativě, znalost CAPA managementu
  • otevřenost, flexibilitu, komunikativnost a týmového ducha
  • zájem o oblast kvality a chuť dále se v této oblasti rozvíjet

Co nabízíme?

  • kvalitní zázemí a zajímavou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • podporu v dalším odborném rozvoji
  • místo pracoviště: Praha