MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Jste manuálně zručný/á a hledáte práci, kde budete mít jen ranní směny a volné víkendy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost, která se zabývá výrobou a montáží chladících zařízení, hledá kolegu na pozici: MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK (23–28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • montáž a kompletace výrobků
  • sestavení konstrukce dle technické dokumentace
  • kontrola hotových výrobků
  • balení výrobků, příprava k expedici

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického oboru
  • zkušenosti s AKU vrtačkou
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • zaměření na detail, šikovné ruce

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • jednosměnný provoz (po-pá), volné víkendy
  • jistotu zaměstnání ve stabilní firmě
  • příjemné prostředí a kolektiv

  • nástup možný ihned
  • místo výkonu: v blízkosti Kostelce nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.