ELEKTROMONTÉR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti s taháním a zapojováním elektro kabelů? Hledáte práci na jednosměnný provoz a kde budete mít volné víkendy? Pak máme nabídku právě pro Vás, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost zabývající se výrobou chladícího zařízení, hledá kolegu na pozici: ELEKTROMONTÉR VE VÝROBĚ (25–30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • natahování kabelů a montáž elektro částí na výrobku
  • práce dle technických výkresů
  • příležitostné zámečnické operace
  • kontrola smontovaných produktů a zabalení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • platné školení dle vyhlášky č.50/1978 min. §5
  • zkušenosti v elektro oboru
  • pečlivost, důkladnost a šikovné ruce

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • volné víkendy
  • pouze ranní směny
  • poctivé finanční ohodnocení
  • jistotu dlouhodobé spolupráce
  • pohodový kolektiv

  • Místo výkonu práce: Praha - východ (10 km z Letňan)
  • Nástup: ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.