MONTÁŽNÍK S ELEKTREM

25000 - 30000 Kč

Máte praxi se zámečnickou prací a se zapojováním kabelů? Jste manuálně zručný? a Chcete pracovat pouze na jednosměnný provoz? Pak hledáme právě VÁS! Výrobní společnost, zabývající se chladícím zařízení, hledá nového kolegu na pozici: MONTÁŽNÍK S ELEKTREM (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sestavování konstrukce dle technické dokumentace
  • Zámečnická činnost na dílně
  • Kontrola smontovaných výrobků
  • Balení finálních výrobků

Co požadujeme?

  • Platné školení dle vyhlášky č.50/1978
  • Pracovní dovednosti s technickou dokumentací
  • Zkušenosti s AKU vrtačkou
  • Zaměření na detail a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v jednosměnném provozu (po-pá)
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Možnost seberealizace

  • Místo výkonu práce: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.