ANALYTIK SPECIALISTA – FARMACIE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením kolektivu lidí a analytické metody umíte, jako když bičem mrská? Chcete být součástí týmu, který pracuje v moderních analytických laboratořích? Ano? Tak mi pošlete váš životopis! ANALYTIK SPECIALISTA – FARMACIE (40 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Organizace denních činností pracovníků
  • Validace nových metod
  • Analytická činnost a měření
  • Školení pracovníků laboratoře

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v chemických oborech nebo farmacii
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Zázemí moderních laboratoří
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Místo výkonu práce: hlavní město Praha