KOORDINÁTOR LABORATOŘE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste organizačně schopný člověk, který se orientuje v oblasti farmacie? Chcete pracovat v moderních laboratořích ve stabilní mezinárodní společnosti? Pokud ano, pošlete mi svůj životopis! KOORDINÁTOR LABORATOŘE (35-43 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Organizace denní náplně práce v laboratoři
  • Analytická činnost
  • Validace nových metod
  • Zpracování interní dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru chemie/farmacie
  • Praxi v analytické laboratoři min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Práci v moderních analytických laboratořích
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost využívat multisport kartu
  • Příspěvky na pojištění
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj