SPECIALISTA NÁKUPU S AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Je pro Vás lákavá práce v nákupu? Oblast průmyslové výroby je směr, kterým byste se chtěli dále ubírat? Baví Vás komunikace v cizím jazyce? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Mezinárodní průmyslová výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU S AJ nebo NJ (26-36.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení objednávání materiálu pro výrobu
  • výběr vhodných dodavatelů a komunikace s nimi
  • zajištění přepravy materiálu
  • vystavování objednávek
  • řešení případných reklamací
  • reporting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • zkušenost s nákupem či prodejem výhodou
  • znalost AJ nebo NJ
  • uživatelskou znalost MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Zdiby (cca 10 min. od metra Kobylisy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.