STROJNÍ ELEKTROINŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte vystudovanou střední, nebo lépe vysokou školu, elektrotechnického zaměření a baví Vás strojírenská činnost? Chcete se podílet na oživování a testování velkolepých strojů? Umíte komunikovat anglicky? Pak jste přesně ten, koho hledáme! Úspěšná strojírenská společnost hledá nového kolegu do zkušeného týmu testovacích inženýrů na pozici: STROJNÍ ELEKTROINŽENÝR

Reagujte! Budete mezi prvními.
Vybrali jste si prestižního zaměstnavatele s nejmodernějšími přístroji a lidským přístupem.

Pracovní náplň

  • Příprava na testování komponentů a zařízení v souladu s požadavky projektu
  • Provádění funkčních a zátěžových zkoušek
  • Návrhy konstrukčních náprav při zjištěných nedostatcích
  • Prezentace strojních celků zákazníkům
  • Účast na montážích u zákazníků
  • Spolupráce s kolegy v týmu pro oživování strojů

Co požadujeme?

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání (strojírenství, elektrotechnika, mechatronika)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Vyhlášku č.50/78, §5 a výše (i propadlou)
  • Ochotu k cestování do zahraničí pro uvádění strojů do provozu
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné strojírenské společnosti se silným postavením na světovém trhu
  • Systém pravidelných odměn
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v týmu zkušených a pohodových kolegů
  • Vynikající závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Michal Varkoček
Senior HR Consultant

+420777549877
ostrava@acjobs.cz
Skype