POSILA HR ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti z personalistiky ve výrobní společnosti? Máte alespoň mírně komunikativní angličtinu? Mezinárodní společnost působící automobilovém průmyslu čeká na Vás! Zašlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Řešení nástupních a výstupních dokumentů u zaměstnanců
  • Podílení se na tvorbě personální a mzdové agendy
  • Reportování
  • Tvorba směrnic
  • Spolupráce při plánování personálních potřeb

Co požadujeme?

  • Zkušenosti z HR oddělení ve výrobní společnosti
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Zkušenosti s přípravou podkladů pro mzdy
  • Znalost mzdového účetnictví výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jazykové kurzy

  • Pracoviště- okres Chomutov