OBCHODNÍ REFERENT - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Jste zkušený obchodník s konexemi ve velkoobchodech se zaměřením na elektrotechniku? Máte zájem pracovat v rodinné firmě, která si zakládá na tradičních hodnotách, než na kvantitě obchodů? Neváhejte nám odpovědět! Úspěšná společnost vyrábějící světelnou techniku hledá nového kolegu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT - ELEKTRO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obchodní a akviziční činnost v Jihomoravském a Jihočeském kraji (především velkoobchody s elektrotechnickým segmentem zboží)
  • Prezentace produktů ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence
  • Posuzování nabídek nového zboží a služeb a zpracování návrhů na jejich zařazení do firemních katalogů

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň 3letou praxi na pozici obchodního zástupce výrobní společnosti
  • Obchodního ducha a tah na branku
  • Samostatnost, cílevědomost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí prosperující a rozrůstající se společnosti
  • Veškeré vybavení pro úspěšnou obchodní činnost i k soukromému využití (automobil, telefon, notebook,...)
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský a Jihočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!