HLAVNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Jste zkušený/á účetní? Láká Vás možnost podílet se na start up projektu? Víte, jak správně koordinovat a motivovat tým junior účetních? Pak se těšíme na Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracovávání kompletní účetní agendy přidělených klientů a spolupráce s nimi
  • řešení složitějších účetních případů
  • odpovědnost za svěřený tým účetních
  • řešení reklamací s klienty
  • odborné podporování týmu účetních
  • komunikace s úřady a napříč společností
  • proaktivnost ke zlepšování nastavení procesů ve společnosti

Co požadujeme?

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxi jako hlavní účetní
  • velkou výhodou je zkušenost s klientským účetnictvím
  • velké plus je znalost angličtiny nebo němčiny
  • proaktivnost, pečlivost, zodpovědnost
  • ochotu podílet se na zlepšování procesů práce

Co nabízíme?

  • práci přímo v centru Plzně – nové moderní prostory
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • kvalitní kávu z čerstvých mletých zrn
  • součástí české účetní společnosti
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • systém vzdělávání

  • místo výkonu práce – Plzeň - město