BRAND MANAGER

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Můžete nabídnout bohaté zkušenosti z pozice Brand manager a orientujete se v oblasti potravinářství? Domluvíte se bez problému anglicky a hledáte novou profesní výzvu? Chcete být v čele produktové řady kvalitních výrobků a stát se součástí významné společnosti? Tak nám napište a ucházejte se o pozici: BRAND MANAGER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za produktové portfolio výrobků
  • řízení marketingových aktivit a práce na nových produktech
  • příprava marketingových plánů a strategií
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • zodpovědnost za ochranné známky, správa rozpočtu
  • tvorba a koordinace příprav propagačních materiálů

Co požadujeme?

  • víceleté zkušenosti z pozice Brand managera
  • vzdělání v oblasti marketingu VÝHODOU
  • praxi s působením v oblasti potravinářství
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • analytické myšlení, komunikativnost a kreativní mysl
  • zodpovědnost a nadšení pro práci v marketingu

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • podporu v dalším vzdělání
  • místo pracoviště: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.