PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ Praha (35-47.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste komunikativní, organizačně schopní a máte již praxi v řízení projektů v logistice? Domluvíte se s přehledem anglicky a vždy se orientujete na výsledek? Každý projekt berete nikoliv jako pouhou práci ale jako možnost vlastní seberealizace? Pak hledáme právě Vás! Uznávaný světový dopravce hledá kolegu do týmu na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s AJ Praha (35-47.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace projektu na základě specifikací zadavatele
  • pomoc při definování projektových plánů, včetně rizik a kritických faktorů
  • úzká spolupráce se všemi zúčastněnými stranami (na mezinárodní úrovni)
  • kontrola průběhu realizace projektu, poskytování informací zadavateli
  • následné zpětné vyhodnocení po skončení projektu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na vynikající úrovni (mluvená i psaná forma)
  • praxi na obdobné pozici (projektový koordinátor, supply chain, logistika)
  • schopnost pracovat na mezinárodní úrovni (střední a východní Evropa)
  • MS Excel na pokročilé úrovni, analytické schopnosti
  • empatii, orientaci na cíl, akční osobnost

Co nabízíme?

  • vlastní organizace práce
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasných home office
  • bonusy/prémie
  • penzijní/životní pojištění
  • příspěvky na dopravu
  • stravenky
  • možnost nástupu: IHNED/dohodou
  • místo výkonu práce: Praha 5