ELEKTRONIK

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Jste vystudovaný/á v elektro? Máte platnou vyhlášku 50 §5, chcete dostat příležitost dodělat si případně i vyšší stupeň? Hledáte možnost rozvoje a pracovat ve firmě, kde si po elektro stránce přijdete na své? Máme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat pro inovativní společnost! ELEKTRONIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Identifikace závad různých druhů strojů a zařízení
  • Práce s diagnostickými měřícími přístroji
  • Stanovení rozsahu poruchy a její oprava
  • Spolupráce s týmem strojních údržbářů
  • Preventivní elektro a SW údržby

Co požadujeme?

  • Vzdělání se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku 50 min. §5
  • Znalost systémů Simatic Bechhoff, Siemens výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Zajímavou práci v inovativní společnosti
  • Dotované stravování (60 % ceny jídla)
  • 25 dní dovolené
  • Po zapracování flexi pas, 13. 14. platy
  • Možnost zvýhodněného ubytování
  • Lokalita: Vhodné pro kandidáty ze Zlína, Otrokovic, Kroměříže, Uherského Hradiště, Přerova