PROFESIONÁLNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste hlavní účetní nebo máte zkušenosti s klientským účetnictvím? Jste člověkem, který je pečlivý, odpovědný a vítá změny? Máte proaktivní přístup? Pak právě Vám nabízíme pracovní pozici PROFESIONÁLNÍ ÚČETNÍ přímo v centru Plzně!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracovávání účetnictví přidělených klientů
  • spolupráce s klienty
  • komunikace s úřady
  • organizování a koordinování práce svěřeného týmu účetní junior
  • řešení vzniklých problémů při kooperaci s klienty
  • podílení se na zlepšování fungování procesů ve firmě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti s klientským zpracováním účetnictví nebo jako hlavní účetní
  • znalost angličtiny nebo němčiny je velká výhoda, nikoli podmínka
  • pečlivost, odpovědnost
  • proaktivního a energického člověka, který umí vést tým lidí

Co nabízíme?

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • nabízíme možnost podílet se na nově se rozvíjejícím projektu
  • nové a moderní pracoviště v centru Plzně
  • čerstvou mletou kávu
  • práci na plný úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dle dohody

  • místo výkonu práce – Plzeň - město