NETWORK SUPPORT SPECIALIST

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost zajišťující IT celosvětovou podporu přímo z centra Brna? Máte zkušenost a zajímají vás CISCO routery, switche, access pointy, ASA firewalls a Websence technologie? Komunikace v angličtině vám nedělá problém? Pokud ano, je tato nabídka určena právě vám!

Pracovní náplň

  • Komunikace na denní bázi s ostatními IT týmy, v naší zodpovědnosti je více než 5000 serverů a 6 datacenter
  • Poskytování druhé úrovně podpory pro interní zákazníky, zpracování jejich požadavků a řešení nastalých problémů
  • Konfigurace a instalace služeb
  • Incident management
  • Práce v Active Directory
  • Práce s tiketovým nástrojem
  • Monitoring infrastruktury

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti IT výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni, denní komunikace v rámci týmu i se zákazníky
  • Znalost sítí na úrovni CCNA
  • Znalost Microsoft server OS
  • Obecné porozumění a orientace v IT infrastruktuře
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (směny se mění po týdnu, noční je jen jeden týden v měsíci)
  • Analytické, organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Kromě zajímavého platu i příplatky + bonusy měsíční a roční
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní prostředí – jedny z nejlepších kanceláří v Brně
  • Snídaně na pracovišti
  • Služební laptop, mobil dle vlastního výběru
  • Jazykové vzdělávání, odborné certifikace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.