TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

Máte prokazatelné zkušenosti s technologií svařování? Orientujete se v prostředí výroby a ocel Vám není cizí? Hledáte-li změnu neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ (50 - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování technologických postupů svařování
  • Provádění kontrol (mezioperační, vizuální, výstupní)
  • Vedení dokumentace o realizovaných kontrolách
  • Dozor nad svařovacími procesy
  • Práce dle ČSN EN 719

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Prokazatelnou praxi se zpracováním oceli
  • Znalost norem 9001, 14001 – výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Stabilního zaměstnavatele
  • Možnost ubytování v areálu společnosti
  • Místo výkonu: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.