DISPEČER POZEMNÍ PŘEPRAVY Chrášťany

Neaktivní nabídka

30000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Baví Vás řízení pozemní přepravy a její plánování? Jste týmový hráč odolný vůči stresu? Flexibilita, pečlivost a ochota učit se je to, co vás vystihuje? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní společnost působící v oblasti přepravy hledá novu posilu pro svůj tým na pozici: DISPEČER POZEMNÍ PŘEPRAVY Chrášťany (30-42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování optimální trasy pozemní přepravy v rámci ČR
  • koordinace vozidel v terénu
  • kontrola vytíženosti vozidel, nakládek/vykládek
  • komunikace s řidiči
  • kalkulace přepravy
  • příjem objednávek od zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na základní úrovni (přijetí objednávky)
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • důslednost, komunikativnost a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Chrášťany u Prahy (zajištěn firemní autobus od metra Zličín)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.