IT TECHNIK (30 - 40 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti se správou počítačových sítí a HW, které byste rád/a prohloubil/a? Jste pracovitý člověk s přirozenou autoritou a reprezentativním vystupováním? Hledáte-li stabilní práci v ryze české společnosti s dlouhodobou tradicí, jste tu správně!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa podnikových počítačových sítí a aktivní řešení vyskytujících se problémů
  • Konfigurace a instalace tiskových zařízení
  • Školení techniků u zákazníků
  • Provádění instalace, oprav a údržby počítačových periferií

Co požadujeme?

  • SŠ či VŠ technického zaměření nebo praxe v oboru
  • Alespoň teoretická znalost sítí a tiskových řešení
  • Základní přehled znalosti HW+SW
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního i osobního růstu
  • Využití špičkové technologie v rámci oboru
  • Velice zajímavé a motivující finanční ohodnocení, benefity
  • Zázemí stabilní a nadále rostoucí společnosti
  • Služební automobil i k soukromým účelům

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.