TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Orientujete ve svařovacích technologií a rád byste předával své zkušenosti dále? Jste z okolí Plzně a poohlížíte se po změně prostředí? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu, který bude součástí svářečské školy na pozici: TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ (30 - 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Realizace vstupních svařovacích zkoušek
  • Školení svářečů a zámečníků
  • Spolupráce se svařovacím inženýrem
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Prokazatelnou praxi se svařování CO2
  • Instruktorské oprávnění - výhodou
  • Samostatnost a ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Stabilního zaměstnavatele
  • Možnost ubytování v areálu společnosti
  • Místo výkonu: okolí Rokycan

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.