SENIOR NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte práci se stabilním zázemím a odpovídajícím finančním ohodnocením? Máte zkušenosti v oboru nákupu a mluvíte anglicky? Pak jste to právě Vy, koho hledáme. Do nadnárodní společnosti vybíráme vhodného kandidáta na pozici SENIOR NÁKUPČÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánovaní nákupu materiálu
  • vystavování objednávek a potvrzování faktur
  • administrativa spojená s nákupem
  • vyjednávání o cenách
  • sledování tržních trendů, vývoje cen a konkurence

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • praxi v nákupu ve výrobní společnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost SAP
  • znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • práci v nadnárodní výrobní společnosti
  • 5. týdnů dovolené, Sick days, příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • 13. plat
  • možnost kariérního růstu
  • lokalita Teplice v Čechách