JUNIOR NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte práci v nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu? Baví Vás komunikovat v angličtině a sledovat tržní trendy? Pak je tato práce vhodná právě pro Vás. Neváhejte a kontaktujte nás.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění oblasti dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží
  • vedení evidence objednávek
  • sledování tržních trendů, vývoje cen a konkurence
  • zajištění celních formalit
  • kontrola dodržení smluvních podmínek dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo finančního směru
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • krátkou praxi v nákupu - výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B
  • znalost MS Excel a SAP

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • možnost vzdělávaní a profesního růstu
  • 13. plat, příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • čerpání příspěvku na kulturu
  • 5 týdnů dovolené a Sick days
  • vhodné pro absolventy
  • lokalita Teplice v Čechách

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.