TECHNICKÝ SPECIALISTA - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte uplatnění na pozici technického specialisty obor elektro? Rozumíte elektrotechnice a technika je Vaším koníčkem? Hovoříte anglicky nebo německy? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis ještě dnes! Stabilní rodinná společnost v Brně hledá novou posilu do týmu na pozici: TECHNICKÝ SPECIALISTA - ELEKTRO (30 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení technických problémů se zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek
  • Konzultace řešení podle potřeb zákazníka
  • Zpracování technicko-obchodní dokumentace podle norem a vyhlášek
  • Konzultace s výrobcem ohledně funkce, provozu a vylepšování přístrojů
  • Testování přístrojů, překlady návodů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud)
  • Středně pokročilou znalost Aj/Nj
  • Technický background podmínkou
  • Zkušenost s oblastí zákaznického servisu výhodou
  • Obchodní dovednosti vítány
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativnost, týmového ducha a tah na branku

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Čtvrtlení prémie
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • Jazykové vzdělávání
  • Rozmanitou práci v zázemí stabilní společnosti
  • Nástup IHNED nebo dohodou

  • Místo výkonu práce: Brno