ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Disponujete základními znalostmi pneumatiky a hydrauliky a máte zodpovědný přístup k práci? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní úspěšná společnost v oblasti automotivu hledá do svého týmu kandidáta na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • zjišťování a odstraňování poruch strojů a zařízení
  • základní údržba budov
  • spolupráce s kolegy z oblasti elektro

Co požadujeme?

  • praxi v opravě a údržbě strojů a zařízení
  • výhodou je znalost vstřikovacích lisů
  • základní znalost v oblasti pneumatiky a hydrauliky
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • pracovní dobu na dvě směny (ranní + odpolední)
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování
  • bonus 7,5 % ročního zisku
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Přerov