VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš plnou hlavu nápadů, ale nemáš prostor je realizovat? Jsi kreativní člověk, kterého zajímají nejnovější trendy v oblasti stravování a alternativní výživy? Orientuješ se na trhu a máš vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářství? Pak hledáme právě tebe! VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK (AŽ 50 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vývoj nových receptur
  • Mapování trhu a konkurence
  • Sledování trendů v oblasti tradiční a alternativní výživy
  • Úzká spolupráce s vývojovým týmem a marketingem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru Potravinářství
  • Zkušenosti s vývojem produktů a nových receptur
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Plnou hlavu nápadů a samostatnost

Co nabízíme?

  • Možnost realizace vlastních nápadů
  • Prostor pro kariérní postup
  • Možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Slevy na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj