OBCHODNÍK - SPOTŘEBNÍ MATERIÁL PRO OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Obchodujete ve strojařině a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro předního výrobce obráběcích strojů? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Špičkový, švýcarský výrobce obráběcích strojů hledá posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍK - SPOTŘEBNÍ MATERIÁL PRO OBRÁBĚNÍ (okolo 40 000 Kč + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej spotřebního materiálu a příslušenství pro obráběcí centra včetně filtrů, drátů, olejů, apod.
  • budování obchodních vztahů (především péče o stávající zákazníky, technické poradenství)
  • tvorba obchodní strategie
  • sledování a vývoj konkurence
  • služební cesty v rámci ČR a SR
  • reporting

Co požadujeme?

  • technické vzdělání, min. SŠ
  • zkušenost s prodejem spotřebního materiálu
  • technické znalosti obrábění, frézování, EDM, automatizace - obrovskou výhodou!
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivní a komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • bonusy/prémie
  • služební automobil
  • 25 dní dovolené
  • notebook, telefon, možnost cestovat
  • stravenky 100 Kč
  • školení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na PP
  • smlouva na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Brno