ENVIROSPECIALISTA

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Dokončili jste školu environmentálního zaměření a hledáte uplatnění? Máte hlavu plnou nápadů, jak zlepšovat výrobní procesy a napomáhat tak k lepší ochraně životního prostředí? Pojďte nám pomoci ke stálému zlepšování našeho EMS. Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za zavádění EMS
  • Kontrola dodržování předpisů dle ISO norem
  • Tvorba instrukcí a vzdělávacích materiálů
  • Jednání s orgány státní správy
  • Vedení odpovídající dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oblasti ŽP
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost příslušné EMS legislativy
  • Znalost norem ISO 140001 a ISO 50001
  • Praxe na obdobné pozici bude výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc

  • Lokalita: Teplicko