PRACOVNÍK BACK OFFICE Praha

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás administrativa? Máte zájem o stálé zaměstnání? Jste zodpovědný, spolehlivý s dobrými organizačními schopnostmi? Pak je tato pozice právě pro Vás! Společnost působící ve finanční sféře hledá posilu do svého týmu na pozici: PRACOVNÍK BACK OFFICE Praha (20 – 25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • pomoc při rutinních kancelářských činnostech
  • smluvní evidence
  • vyřizování korespondence, emailů a telefonátů
  • řešení požadavků z interního systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s administrativou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • organizační schopnosti
  • praxe v oblasti finančnictví výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní společnosti v přátelském prostředí
  • práce na hlavní pracovní poměr (možnost i brigádně)
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 6

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.