QUALITY SPECIALIST

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z oblasti kvality a dobré znalosti kvalitářských norem? Zajímá Vás neustálé zlepšování? Máte zájem se rozvíjet v nadnárodní výrobní společnosti? Pak nám pošlete Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory výroby v oblasti kvality
  • Tvorba a údržba plánů řízení jakosti
  • Analýza a nápravná opatření reklamací
  • Příprava auditů
  • Účast na analýze FMEA

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti kvality alespoň 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Znalost normy ISO 9001 / IATF 16949 a procesů kvality
  • Technické povědomí, orientace ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní výrobní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování a další benefity
  • Až 25 dní dovolené
  • Jazykové a vzdělávací kurzy

  • Lokalita: Chomutovsko