SMĚNOVÝ MISTR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Chcete pracovat v mezinárodní prosperující společnosti v oblasti automotivu? Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti a oblast vedení týmu je Vám blízká? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na pozici: SMĚNOVÝ MISTR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení a optimalizace výroby s ohledem na požadovanou kvalitu a produktivitu
  • vedení, hodnocení a motivace podřízených pracovníků
  • spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby
  • odpovědnost za BOZP, PO a pořádku na pracovišti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na pozici Mistra ve výrobní společnosti
  • ochotu pracovat ve směnném provoze
  • znalost principů štíhlé výroby
  • samostatnost i týmovost, vlastní proaktivitu

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností získání bonusů
  • 13. plat
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • pořádání sportovních a firemních akcí

    Místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.