TECHNICKÝ SPECIALISTA - VZORKOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Jste technicky zdatný, máte praxi v kvalitě a hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti s individuálním přístupem? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná automotive společnost hledá schopného kolegu na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA - VZORKOVÁNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Koordinace procesu vzorování pro nové i sériové komponenty
  • Tvorba a kompletace zpráv dle metodiky PPAP / VDA 2 pro sériovou výrobu
  • Revize a uvolňování technické dokumentace související se vstupními komponenty
  • Plánování a zajištění rekvalifikačních zkoušek výrobků dle specifických požadavků zákazníků
  • Komunikace a spolupráce se zahraničím
  • Reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • Znalosti anglického nebo německého jazyka pro denní ústní i písemnou komunikaci
  • Ideálně praxi se vzorkováním dle metodiky PPAP / VDA 2, znalost systému IMDS nebo praxi v oblasti kvality s povědomím o vzorkování
  • Znalosti nástrojů kvality - PPAP, FMEA, SPC....
  • Technické znalosti, schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • Pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní firmě
  • Dobrou atmosféru ve společnosti
  • Možnosti dalšího rozvoje a profesního růstu
  • Zaškolení a individuální adaptační program
  • Zajímavé finanční ohodnocení na základě dosavadní praxe, 13. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování a mimopracovní aktivity
  • Firemní jazykové vzdělávání a další

  • Lokalita: Příbramsko