SERVICE OPERATION MANAGER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se podílet na vývoji jedinočného produktu, který se zaměřuje na digitální kanceláře? Chcete se podílet na vzniku, vedení a vývoji nového servisnéího týmu? Máte zkušenosti s agilními metodikami vývoje a pokročilou znalost angličtiny? Pak mi zašlete VAše CV ještě dnes! SERVICE OPERATION MANAGER

Pracovní náplň

  • tvorba, vedení a rozvoj nového servisního týmu
  • podílení se na tvorbě a zavedení support strategie na základě ITIL metodik
  • monitoring efektivity v týmu
  • navazování strategických kontaktů s dodavateli technologií
  • spolupráce napříč vývojovými týmy k dosažení nejlepších výsledků

Co požadujeme?

  • zkušenosti na obdobné pozici v oblasti service operations
  • ITIL certifikaci
  • zkušenosti s administrací Linux/Unix
  • zkušenosti v doménách Remote management nebo ServiceNow
  • komunikativnost, analytičnost

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu (9-15 pevné jádro)
  • vzdělávací kurzy dle vlastního výběru (AJ, NJ, japonština)
  • 25 dní dovolené + 2 sickdays
  • 100 Kč stravenky, občerstvení na pracovišti
  • parkovací místo

  • místo výkonu práce: Brno