HLAVNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Dobře rozumíte kompletnímu účetnictví, nebojíte se vést tým lidí a dokážete přijít s novým řešením, jak vylepšovat pracovní postupy? Pak nám zašlete Váš životopis ještě dnes! Rychle rostoucí česká společnost na Třebíčsku příjme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (45 000 - 55 000 kČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za kompletní účetnictví společnosti
  • koordinace týmu, nastavování pracovních postupů
  • spolupráce s auditory, daňovými poradci
  • nastavování účetních změn v interním systému
  • účtování složitějších účetních případů
  • ad hoc administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na účetním (controllingovém) oddělení
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • schopnost určovat pravidla, nastavovat postupy
  • znalost MS Office (Helios Orange - výhodou)
  • systematičnost, důslednost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní notebook a telefon
  • závodní stravování/stravenky
  • jazykové kurzy
  • možnost dalšího vzdělávání
  • cafeterie

  • místo výkonu práce: Třebíčsko