OBCHODNÍ SPECIALISTA JUNIOR - NÁSTUP IHNED !

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte obchodního ducha a technika Vám není cizí? Jste zodpovědný a komunikativní? Pak je tato práce přesně pro Vás! Česká obchodní firma s čerpací technikou hledá do svého týmu posilu na pozici: OBCHODNÍ SPECIALISTA JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • BĚHEM ZAUČENÍ:
  • tvorba nabídek
  • technické poradenství
  • administrativa
  • PO ZAUČENÍ:
  • rozšiřování zákaznického portfolia
  • komunikace a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • cestování za zákazníky v rámci České republiky
  • kooperace s ostatními odděleními firmy
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – ideálně technického/elektro směru
  • znalost MS Office
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk.B
  • reprezentativní vystupování, zodpovědnost
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení – fix + provize
  • flexibilní pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • služební automobil i pro soukromé účely – po zaučení
  • stravenky
  • moderní pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno – centrum