ODBORNÍK NA AKVIZICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ A VYSOČINA

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Jste komunikativní osobnost, která disponuje vyjednávacími schopnostmi? Chcete využívat HOME OFFICE v zaměstnání? Obchodní činnost Vás baví a jste v ní jak ryba ve vodě? Máte praxi na obdobné pozici v oblasti horeca s akvizicemi? Cestování Vás baví a neumíte si to bez něj představit? Pak zašlete svůj životopis! Výrobní potravinářská společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: ODBORNÍK NA AKVIZICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ A VYSOČINA (30000 - 45000 Kč + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akvizice v oblasti horeca
  • jednání se zákazníky
  • uzavírání smluv
  • péče o svěřený region
  • realizace cenové strategie společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi min. 2 roky s přímým prodejem v oblasti horeca
  • zájem o obchodní činnost
  • člověka s vyjednávajími schopnostni
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodnění tarify i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • home office
  • svěřený region: JIhomoravský kraj a kraj Vysočina