IT SPECIALISTA / HELPDESK

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s poskytováním technické podpory koncovým uživatelům? Domluvíte se anglicky? Pracujete rád v prostředí, kde máte možnost si práci zorganizovat dle svého? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Úspěšná mezinárodní vývojová a výrobní společnost technického zaměření v současnosti obsazuje pozici: IT SPECIALISTA / HELPDESK

Pracovní náplň

  • zabezpečování technické podpory na mezinárodní úrovni
  • řešení hardwarových a softwarových incidentů
  • příprava, nastavování hardwarového vybavení
  • optimalizace interních procesů
  • komunikace se zahraničním IT týmem

Co požadujeme?

  • komunikativní úroveň angličtiny
  • praxi na stejné či obdobné pozici minimálně 3 roky
  • znalost MS Office včetně MS Office 365, operačních systémů Windows
  • znalost SharePoint online, Microsoft One Drive for Business
  • komunikativnost, samostatnost
  • ochotu občasně cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home-office
  • přístup k moderním technologiím, aplikacím
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.