OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Je pro Vás důležité mít stabilní práci na místě, kde Vás ocení? Jste člověk, který si umí věci zorganizovat a má praxi v oblasti obchodu? Potom hledáme právě Vás! Společnost působící v oblasti výroby komponent pro automobilový průmysl a další odvětví hledá novou tvář na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace zakázek v oblasti strojírenství
  • Vyřizování požadavků s klienty v němčině
  • Vedení obchodních jednání
  • Spolupráce s dalšími odděleními a výrobou
  • Analýza trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství)
  • Praxi na obdobné pozici (alespoň 1 rok)
  • Znalost německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v oblasti obchodního práva
  • Znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost vzdělávacích kurzů a kariérního rozvoje
  • Motivující mzdové ohodnocení

  • Místo výkonu práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.