IT SPRÁVCE

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenosti v oblasti správy informačních technologií a podporou koncových uživatelů? Máte vynikající přehled o hardware a software osobních počítačů? Umíte komunikovat anglicky? Tak nám neváhejte odpovědět! Úspěšná strojírenská společnost obsazuje pozici: IT SPRÁVCE

Pracovní náplň

  • Podpora koncových uživatelů na úrovni prvokontaktu
  • Hledání a řešení příčin vzniklých problémů
  • Výběr, nasazení a provozování vhodných operačních systémů a počítačových sítí
  • Komunikace s odděleními napříč společnosti

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání - elektro, IT
  • Alespoň 2 roky praxe v oblasti IT
  • Znalost MS Windows 7 a vyšší na úrovni správce
    datové sítě
  • Znalost MS Office 2010 a novějších verzí na
    úrovni správce datové sítě
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení + pěkné prémie
  • Jazykové a odborné kurzy
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bezva tým parťáků

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!