ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ

40000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vedením staveb v oblasti inženýrských sítí, komunikací nebo HTÚ? Hledáte stabilní zaměstnání na Plzeňsku, Karlovarsku, Liberecku nebo okolí Prahy? Pak reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • Realizace staveb od převzetí staveniště, vyhotovení plánu výstavby až po předání
  • Dohled nad plynulým chodem stavby a koordinace průběhu
  • Zodpovědnost za kvalitu, dodržení termínů, rozpočtu
  • Vedení a kontrola práce podřízených
  • Související administrativa a vyřizování legislativy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ stavebního zaměření
  • Praxi s řízením staveb inženýrských sítí
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Dobrou znalost a orientaci ve stavebních technologiích
  • Řidičský průkaz sk. B - ochota cestování

Co nabízíme?

  • Přátelské pracovní prostředí menší stavební společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Náročnou a na výsledky orientovanou práci
  • Samostatnost v rozhodování
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Technické vybavení (notebook, mobilní telefon), osobní automobil
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned nebo dohodou

  • Místo výkonu: Plzeňsko, Karlovarsko, Liberecko, Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Petra Benešová DiS.
HR Consultant

+420775787061
plzen@acjobs.cz
Skype