ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vedením staveb v oblasti inženýrských sítí, komunikací nebo HTÚ? Pak reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace staveb od převzetí staveniště, vyhotovení plánu výstavby až po předání
  • Dohled nad plynulým chodem stavby a koordinace průběhu
  • Zodpovědnost za kvalitu, dodržení termínů, rozpočtu
  • Vedení a kontrola práce podřízených
  • Související administrativa a vyřizování legislativy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ stavebního zaměření
  • Praxi s řízením staveb inženýrských sítí
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Dobrou znalost a orientaci ve stavebních technologiích
  • Řidičský průkaz sk. B - ochota cestování

Co nabízíme?

  • Přátelské pracovní prostředí menší stavební společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Náročnou a na výsledky orientovanou práci
  • Samostatnost v rozhodování
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Technické vybavení (notebook, mobilní telefon), osobní automobil
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned nebo dohodou

  • Místo výkonu: Plzeňsko / Karlovarsko / Liberecko / Střední Čechy