NABÍDKÁŘ – ZÁKAZNICKÉ KALKULACE

Máte ekonomické či strojírenské vzdělání? Jste analytický typ a domluvíte se anglickým jazykem? Nabízíme Vám příležitost pracovat v rozvíjející se mezinárodní firmě! NABÍDKÁŘ – ZÁKAZNICKÉ KALKULACE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava nabídkových kalkulací produktu
  • Analýza vnitropodnikových nákladů, rentability
  • Podílení se na investičních projektech
  • Příprava zlepšovacích návrhů
  • Správa dat kalkulačního vzorce
  • Příležitostné cestování

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání strojírenské, nebo ekonomické
  • Znalost ekonomických výkazů
  • Orientace v průmyslovém inženýrství výhodou
  • Pokročilá znalost práce v MS Office
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci v prosperující společnosti
  • Dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu vzdělávání
  • 13. mzda

  • Lokalita: Olomoucký kraj