OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ S AJ NEBO NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Láká vás práce v oblasti nákupu? Komunikace v anglickém nebo německém jazyce vám nedělá problémy? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Výrobní společnost na Třebíčsku, člen nadnárodního koncernu příjme kolegu/kolegyni na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ S AJ NEBO NJ (25 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • operativní nákup materiálu
  • plánování a odpovědnost za stav zásob
  • kontrola cen, termínů, zajištění včasné dodávky
  • komunikace s dodavateli
  • aktivní účast na projektech zlepšování
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • zkušenost v oblasti nákupu alespoň 1. rok
  • velmi dobrou znalost AJ nebo NJ
  • dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
  • organizační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování/ stravenky
  • služební telefon, notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek do Cafetérie
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Třebíčsko