ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ - CESTOVÁNÍ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Vyznáte se v zámečnické práci, jste vlastníkem svářečského průkazu? Chcete práci, kde nebudete stále na jednom místě? Je tu pro Vás ta pravá příležitost! ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ - CESTOVÁNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s technickou dokumentací při skládání svařenců
  • Svařování
  • Kontrola provedené práce
  • Služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Platný svářečský průkaz (111, 114, 135)
  • Znalost technické dokumentace
  • Ochotu cestovat a pracovat ve vícesměnném provozu

Co nabízíme?

  • Práci v prosperující společnosti, která nabízí stabilitu
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dojíždění
  • Zvýhodněný tarif na volání
  • 13. plat
  • Výkonnostní bonusy

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.