PROJEKTOVÝ INŽENÝR – INVESTICE

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte zkušenosti s koordinací investičního projektu? Jste samostatný člověk, který nepotřebuje k ruce velký tým? Rádi komunikujeme v anglickém jazyce a chcete pracovat pro lídra na trhu? PROJEKTOVÝ INŽENÝR – INVESTICE (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace celého investičního projektu
  • Spolupráce napříč společnosti a s externími dodavateli
  • Organizace a hodnocení výběrových řízení na dodavatele
  • Odpovědnost za dodržování časového a finančního harmonogramu
  • Reporting zahraničnímu vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s velkými investicemi
  • Technické myšlení a samostatnost
  • Komunikativní a vnímavou osobnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou pozici s prostorem pro seberealizaci
  • 13 plat a benefity
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění a vzdělávání
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj