AUTOMATIZAČNÍ PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste odborníkem v oblasti automatizace a hledáte pracovní uplatnění v rámci moderní mezinárodní firmy? Orientujete se v PLC zařízeních a optimalizačních procesech výroby? Pokud se chcete profesně rozvíjet a stále se zdokonalovat v oboru, zašlete nám Váš životopis na pozici: AUTOMATIZAČNÍHO PROGRAMÁTORA (až 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení projektů optimalizace automatizované výroby
  • Dohled nad procesy řízenými PLC systémy
  • Programování robotů
  • Zajištění pravidelné údržby HW/SW stávajících zařízení v rámci podniku
  • Plánování inovací, jednání s dodavateli ohledně nových zařízení

Co požadujeme?

  • Praxi z podniku s automatizovanou výrobu na bázi PLC
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Inovativní myšlení, schopnost implementovat procesy pro optimalizaci výroby

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Práci s moderními technologiemi
  • Zázemí mezinárodní společnosti a aktivní využití jazyků
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko