KONSTRUKTÉR STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máš za sebou technickou školu a porozhlížíš se po své první pracovní zkušenosti? Baví tě kreslení ve 2D nebo 3D? A co takhle angličtina? Máš alespoň pasivní znalost? Ano? No super! Pošli nám svůj životopis a tohle místo může být tvoje! Významný evropský výrobce elektotechnických součástek hledá novou posilu do týmu na pozici KONSTRUKTÉR STROJŮ A ZAŘÍZENÍ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • konstrukce zařízení a přípravků
  • změny a vylepšení zařízení
  • analýza konstrukce zařízení
  • čtení technické dokumentace

Co požadujeme?

  • min. SŠ technického zaměření
  • min. pasivní znalost anglického jazyka
  • zájem o kreslení 2D a 3D
  • chuť se učit a vzdělávat

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • dobře propracovaný systém zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • moderní čisté prostředí