VEDOUCÍ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

80000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte dlouholeté zkušenosti s logistikou a vedením lidí? Je Vám blízká oblast výroby či automotive? Domluvíte se bez problémů anglicky a německy? Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY (80-95.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za oblast logistiky a logistických projektů v závodech
  • vedení týmu lidí (cca 10 osob)
  • pravidelná účast na služebních cestách (ČR i zahraničí)
  • optimalizace logistických procesů (v SAP)
  • komunikace v českém a anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň 4 roky
  • německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • výborné organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • roční odměny
  • firemní bonusy
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost nástupu: ihned/po dohodě
  • místo výkonu práce: Liberecko