SPECIALISTA TESTOVÁNÍ FOREM

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Oblast kvality, vzorkování nebo technologie z automobilového průmyslu Vám není cizí? Jste komunikativní, samostatný a rád byste uplatnil svoje zkušenosti v dynamicky se rozvíjející se společnosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme. Mezinárodní rozvíjející se společnost přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: SPECIALISTA TESTOVÁNÍ FOREM (35.000 – 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Ověřování technických požadavků u zákazníků
  • Kooperace činností k zajištění prvních zkoušek forem
  • Stanovení předběžných nákladů na zkoušku
  • Zpracování dokumentace FMEA
  • Komunikace s laboratoří ohledně zajištění zkoušek
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém odvětví
  • Angličtinu/němčinu na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z automobilového prostředí – podmínkou
  • Praxi v oblasti kvality, technologie nebo vzorkování
  • Znalosti požadavků zákazníka (Formel Q/LAH – výhodou)
  • Samostatnost, vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prostor pro osobní a profesní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo výkonu: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!